Logo

PLAC NDERTIMI NE ZONEN E VI - GOSTIVAR

Број на оглас: 2082556 | Објавен на: 01.01.2019, 18:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 300 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 170 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Parcela ndertimore POSEDON TE GJITHA KUSHTET PER NDERTIM NE SAJE TE PLANIT URBANISTIK, BLOKU 19 NGA PLANI DETAL URBANISTIK.
PARCELA I KA TE GJITHA KUSHTET PER NDERTIM - KANALIZIM, RRYME, UJE, LINJA TE TELEFONIT DHE RRJETIN KABLOVIK.
Parcela gjendet tek Zona e gjashte, afer pompes se benzines MAKPETROL.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Osmani