Logo

Izdavam vila na berovsko ezero

Број на оглас: 2084039 | Објавен на: 27.03.2017, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Vilata e celosno opremena so se sto vi e potrebno za odmaranje i uzivanje

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Goran