Logo

Boca I rasplinjaca

Број на оглас: 2084115 | Објавен на: 27.12.2016, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Tип на делови: Гориво / пумпа

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam rasplinjaca mimgas Vo super sostojba.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач