Logo

Stolarska kombinirka

Број на оглас: 2084333 | Објавен на: 14.02.2018, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
1.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Stolarska kombinirka so 4 funkcii:cirkular,abrihter,dupcalka i freza.45cmx2m rabotna plotna.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач