Logo

Продавам лап топ со озвучење

Број на оглас: 2084805 | Објавен на: 02.07.2016, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Останато

Процесор: над 3 GHz

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Продавам лап топ со озвучење за повеќе информации на телефон: 078 425 895 Јуриш

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Марио