Logo

Продавам Нива

Број на оглас: 2084950 | Објавен на: 20.06.2017, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава обработлива парцела-нива со површина од 2000 м2.
Нивата се наоѓа во Демир-Хисар
Веднаш до нивата има бунар за наводнување.
Цена по договор.
Контакт тел: 070 680 324 - Зоран

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач