Logo

Masi i stolici

Број на оглас: 2085208 | Објавен на: 17.03.2018, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi stolici od bukovo drvo.
Informacii na tel: 077-578-069 i 078-446-610

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Milan

Потврден огласувач