Logo

plac na kozjak

Број на оглас: 2085633 | Објавен на: 11.03.2019, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 277 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac na ezero kozjak vo s.Belica.
placot se naoga pokraj sam asfalt,ima i struja.mozna e zamena za vozilo

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 JANE

Потврден огласувач