Logo

Atraktiven plac na Ezero Kozjak

Број на оглас: 2085777 | Објавен на: 22.11.2020, 01:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 330 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


DAVAM BESPLATNO proekt za gradba za 89 m2 so plateni komunalii.

Mestoto e Idealno za odmor na dusata. Se naogja na samoto ezero i e odlicno za vikendica.

Mnogu atraktivna lokacija, so plateni komunalii i dozvola za gradba. Se prodava mnogu povolno.

Javete se na tel: 076313866 i ke se dogovorime

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач