Logo

@apartman@

Број на оглас: 2087890 | Објавен на: 07.07.2016, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


se izdava apartman odma do centarot na gradot,so poseben vlez,kupatilo,soba,kujna,presobje,tv,i wi fi.do zicarata,mozat da se smestat do 6 lica

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 janku (претпријатие)