Logo

polovni delovi za fiat bravo

Број на оглас: 2089098 | Објавен на: 10.01.2019, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


se stovi treba za vaseto Bravo 1.6 99 год Бенѕинец

Ne ogovaram na sms ili email poraki fala

Sashe : 078613992

Огласи од: sase

Станете Премиум член

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач