Logo

polovni delovi za VW Polo

Број на оглас: 2089387 | Објавен на: 21.03.2017, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo 1,4

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


se stovi treba za vaseto Polo

Ne ogovaram na sms ili email poraki fala

Goce : 078216614
Sashe : 078613992

Огласи од: sase

sase

Велес

Станете Премиум член

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач