Logo

Sony CyberShot DSC W800

Број на оглас: 2089411 | Објавен на: 20.06.2016, 15:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава


Sony CyberShot DSC W800

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 veton