Logo

Auto X Kymco all models

Број на оглас: 2089485 | Објавен на: 12.09.2019, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2019

Модел: Auto X Kymco all models

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Автосалон Ауто Х Кавадарци, овластен дилер за Тиквешијата од програмата на KYMCO...

Документација за кредитирање преку Стопанска банка-Скопје изготвуваме во нашиот салон само со лична карта до максимум 60 месечни рати за само еден ден од аплицирање.
Обезбеден сервис и резервни делови(сервисирање во Ауто Х)...
Достава до дома!!!

*Гаранција 2 год. или 150.000km

*Made in Taiwan...

*Бесплатна достава на Скутерот...тел.043/550-257
моб. 071-252-789
skypename: trajcespirovski

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  AUTO X (претпријатие)

Потврден огласувач