Logo

Опрема за фризерски салон 078/313-609

Број на оглас: 2089952 | Објавен на: 16.03.2017, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати

Вид на оглас: Се продава


Се продава опрема за фризерски салон-половна но сочувана....1 огледало 2,5 квадрати, витлери, четки, закачалки и комплет бамбус гарнитура (табуретка,масичка,двосед и 2 фотељи) и панелка за греење.

ИНФОРМАЦИИ НА МОБ. 078/313-609

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Реклама

Потврден огласувач