Logo

Contitental gumi 205 55 R16

Број на оглас: 2091180 | Објавен на: 12.01.2017, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Две користени гуми MS Continental и една Gislaved.
1000 денари за сите три.

Инфо на 070 212 914 кај НОНЕ
Инфо на 070 212 914 кај НОНЕ
Инфо на 070 212 914 кај НОНЕ

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Jovanco

Потврден огласувач