Logo

PRODAVAM SENO VO BALINA SEZONA 2016/17!!!

Број на оглас: 2091241 | Објавен на: 10.05.2017, 18:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 99 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam seno sobrano vo balina od ova leto ima okolu 700 povejke inf na tel!!!

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач