Logo

Plac za semejna kuka povolno

Број на оглас: 2091356 | Објавен на: 07.12.2018, 23:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 317 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА плац со маркичка за градба на семејна куќа. Се наоѓа преку пат од црквата Света Мина, во непосредна близина на ресторан „Галија“. Документацијата е уредна и комплетна, пренос може да се изврши веднаш. Цената е по договор со купувачот.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач