1 / 4
OCILA VOGUE Made in Italy
По Договор
27.11.2021 16:08

Скопје Центар / Скопје

KONTAKT TEL. 075 232-616
075 232-616
075 232-616

Se prodavaat novi zenski ocila za
sonce Vogue.

Ocilata se dosta kvalitetni, kupeni od
optika vo Skopje, za cena od 100 EUR.

Odlicen izbor za podarok za zeni za sekakva prigoda.

KONTAKT TEL. 075 232-616
075 232-616
075 232-616

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

BlueSky Ltd
Потврден огласувач
075223183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам