Logo

СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН

Број на оглас: 2093078 | Објавен на: 23.06.2016, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 200 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава магацин на новиот булевар во месноста Караорман.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 lazar