Logo

Se izdava namesten stan na ul.Bulevar Gevgelija

Број на оглас: 2093114 | Објавен на: 04.01.2017, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 75 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Цена: 170 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava namesten stan na ul.Bulevar Gevgelija vseliv od 01.07.2016 god

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Sofija