Logo

*** АПАРТМАН ***

Број на оглас: 2094349 | Објавен на: 07.08.2020, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Друго

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Туристичка

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 40 м2 , две соби , 4 кревети , комплет опремена кујна , купатило,тераса,бесплатен паркинг,интернет.Апартманот е оддалечен 10 мин. од плоштадот и 5 мин.од кејот(пешки).10 минути се оддалечени плажите Куба Либре и Кадмо.Aпартманот е за четири особи.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vesna ; Dimitar

Потврден огласувач