Logo

➡️ Prodavam novi, neotpakuvani, originalni Gopro Hero kameri

Број на оглас: 2094698 | Објавен на: 21.02.2017, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


➡️ Prodavam novi, neotpakuvani, originalni Gopro Hero kameri so edna godina garancija, cena vo inbox ili 078/368-070

-Продавам нови неотпакувани GoPro Hero5 камери, со една година гаранција.
-GoPro Hero5 black-25999 денари.
-GoPro Hero5 session-20500 денари.
-GoPro Hero Session -13550 денари.
🚚 Испорака по карго низ цела Македонија до вашиот дом.
📞078/368-070

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Демикс Авто-трејд

Потврден огласувач