Logo

golf 4 1.4 16v

Број на оглас: 2094925 | Објавен на: 27.03.2017, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ska regjistrim as klim.. e shes se shkoj ngurbet.

 Гостивар    Општина: Врапчиште

Прати Е-Маил

 beli