Logo

СЕ ИЗНАЈМУВА АПАРТМАН

Број на оглас: 2095140 | Објавен на: 24.06.2016, 19:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Апартман во куќа, со двор, засебен влез,
кујна, дупли лежај + кауч на пуштање,
во зима огрев на дрва, засебно капатило,
WIFI, кабелска телевизија.
Пропишани услови на одседнување и користење, можност за организирање на разглед низ градот, околината, музеите.....
Цената е во договор зависно од бројот на денови на закуп, и период во годдината.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Boriz