Logo

Se prodava zamenuva. .. Mercedes A 140

Број на оглас: 2095198 | Објавен на: 25.10.2018, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 140

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Mercedes a 140 so full oprema 2000 God.registriran do 12 mesec.kolata e vo odlicna sostojba moze I zamena.informacii na tel
‭077766227‬ Blagoj

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач