Logo

traktor univerzal 445 99 godina

Број на оглас: 2095379 | Објавен на: 27.03.2017, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


traktor univerzal 445 poseduva kabina gume nove kompresor rigistriran

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 sedat