Logo

PRODAZBA NA KOKOSKI-JARKI

Број на оглас: 2095997 | Објавен на: 09.01.2019, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


kokoski-jarki beli


barajte go KIRIL 070 287 205

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач