Logo

Prodavam senzor za kilometraznik za corsa b 1.0

Број на оглас: 2096024 | Објавен на: 09.07.2016, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa 1.0

Tип на делови: Електрични делови

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava senzor za kilometraznik za corsa b 1.0 motor ispraven prakam po kargo za cena kje se dogovorime

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Shuli