Logo

Suzuki

Број на оглас: 2097118 | Објавен на: 27.03.2017, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Спортски

Година: 1990

Модел: Gsrx

Километри: 10000

Цена: 999 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Suzuki gsrx 750 vo odlicna vozna sostojba moze i zamena.

 Гостивар    Општина: Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 Dragan