Logo

Volvo S80 3.0L 150kw

Број на оглас: 2098537 | Објавен на: 15.03.2017, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: S80

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e so full oprema registrirana cela godina zatemneti.stakli so atest . Vredi da se vidi. moze zamena

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Bejto