Logo

Prodavam kuka karabina vo centar na Valandovo,povolno

Број на оглас: 2099383 | Објавен на: 18.04.2017, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 258 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 260 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Адреса: Ul.Makedonska br. 13

Цена: 72.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka karabina vo centar na Valandovo na ulica Makedonska bb. Kukata ima podrum,prizemje so kujna i trpezarija,garaza,dnevna soba so terasa,dva polusprata so dve sobi, kupatilo i balkon, eden polusprat so dve sobi i kupatilo i edno potkrovje so dve sobi i kupatilo. Kukata e so imoten list 1/1.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ilija Zanovski