Logo

Microsoft Lumia 640 LTE

Број на оглас: 2099622 | Објавен на: 13.02.2017, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: Microsoft Lumia 640 LTE

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo odlicna sostojba so najnoviot Windows 10 mobile. Poveke info za specifikaciite na http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_640_lte-7055.php

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Djole