Logo

Beagle Bigl

Број на оглас: 2103251 | Објавен на: 24.09.2017, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


НОВО ЛЕГЛО НА БИГЛ КУЧЕНЦА !!!
Кученца од професионалена одгледувачница и поседуваат целосна документација, изненадете го вашето дете со БИГЛ,СНУПИ кој се вистински преставници на својата раса и фамилијарни кученца кој ке внесат радост во вашите домови , информации и резервации Kennel Bitola Diamonds контакт 076685333

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Rubin

Потврден огласувач