Logo

Продавам фритеза

Број на оглас: 2103444 | Објавен на: 01.07.2016, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фритези

Вид на оглас: Се продава


Фритезата е малку користена и одлично функционира

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 јовица