Logo

Kozjo sirenje od kozi Alpinki

Број на оглас: 2104479 | Објавен на: 11.12.2017, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Сирење /Млечни производи

Вид на оглас: Се продава


Се продава ферментирано(созреано) и младо сирење од кози Алпинки приготвувано по традиционален домашен рецепт,во беспрекорно чисти и хигиенски услови.Сирењето е од чисто и здраво козјо млеко,без никаков мирис и арома...
Се продава во помали и поголеми количини складирано во канти од 5кг и 10кг.

ЦЕНА 250 ден/кг
Тел. 078/925-058
Посетете го нашиот Фб.профил Francuska Alpina https://www.facebook.com/profile.php?id=100012139666970&fref=ts
Повелете пробајте и уверете се !!!

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Francuska Alpina

Потврден огласувач