Logo

SUZUKI SWIFT (МУТЕРИ ЗА АЛУМИНСКИ БАНДАШИ)

Број на оглас: 2104772 | Објавен на: 14.12.2018, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 49 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам мутери-конусни од Сузуки Свифт за Алумински и железни бандаши со корак на навој М-12х1,25мм цена 69 и 49 денари по парче. Мутерите се во солидна состојба.
Истите одговараат и за МАТИЗ.

НАПОМЕНА: Од мутерите за алумински бандаши останаа уште 4-ри парчиња.

 Vasko

Потврден огласувач