Logo

Orbitrek

Број на оглас: 2105917 | Објавен на: 13.12.2018, 15:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Orbitrek marka Dunlop do 130 kilogrami star 7 godini be koristen moze da we upotrebuva kako profit oprema za Teretana

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Александар