Logo

Mercedes E 320 CDI FULLL OPREMA EKSTRA moze-zamena

Број на оглас: 2106608 | Објавен на: 10.01.2017, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 320

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo top sostojba fullll oprema kompleten servis registirana bez nikakva mana moze da se vidi i proba vo sekoe vreme zacuvana maksimalno od 1 sopstvenik... moze i zamena dajte ponuda poveke inf.. 078 435 529

 Валандово

Прати Е-Маил

 Mercedes