Logo

ФЕДЕР ПЛАТНА СЕ ПРОДАВААТ ЗА ЗАСТАВА 125пз

Број на оглас: 2107865 | Објавен на: 20.01.2018, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 125pz

Tип на делови: Држачи

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


федер платна држачи. Цена по договор.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач