Logo

Ssangyong REXTON 2.7 HDI MERCEDES MOTOR KAKO NOV2004

Број на оглас: 2108284 | Објавен на: 16.07.2017, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ssangyong

Модел: REXTON

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2016

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 5.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA
KLIMATRONIK
STAKLA NA STRUJA
CENTRALNO
NOVI GUMI
BEZ NIKAKVI ZAMENI
JIPOT E KAKO NOV 232000KM SO SERVISNA KNIGA
NEMA NESTO SO NE RABOTI PO NEGO
12/2004
KONTAKT 072.207.210

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ICE

Потврден огласувач