Logo

Apartman vo centarot na Ohrid

Број на оглас: 2108590 | Објавен на: 17.09.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Partizanska 4

Цена: 44 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava apartman vo centarot na Ohrid, apartmanot e na samo 1 minuta od plostadot i Ohridskata carsija. Apartmanot ima kapacitet za 4 osobi .
44 EUR,
Za podolg prestoj cenata e so POPUST !!
PONUDA VAZI OD 26.08.2019
POVELETE !!!

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Kiril

Потврден огласувач