Logo

Garnetura NOVA za vo dvor

Број на оглас: 2108773 | Објавен на: 15.10.2017, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 160 €
180 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Nova Garnetura za vo dvor

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач