Logo

SYNERGY SY250 - Најдобрата фискална компактна каса

Број на оглас: 2108888 | Објавен на: 11.08.2017, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава екстра како нова купена на 12.05.2016. Се продава итно заради затворање на локалот. Работена само еден месец.
SYNERGY SY250 - компактна електронска каса со фискална меморија прикладна за користење на најразлични локации:
Мали продавници, кафетерии и ресторани
Канцеларии
Сервисни центри
Стоматолoшки ординации и амбуланти
Интернет кафиња
Паркиралишта и гаражи
Продавници и комерцијални објекти каде што просторот е лимитиран и нема можност за инсталирање на поголеми каси
Работа без електрично напојување и други карактеристики....
Контакт телефон 077-992-882

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач