Logo

Sanduci za 2 osovini

Број на оглас: 2110703 | Објавен на: 18.11.2017, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Sanduci kiper za 2 osovinci imame poveke od 15 komada na lager
A obicni platformi i sk ceradi imame poveke od 10 komada

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач