Logo

Sanduci za 3 osovinci

Број на оглас: 2110714 | Објавен на: 16.06.2018, 13:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Imame damperski i trostrani sanduci site se meiller kipper imame na lager poveke od 10 komada

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач