Logo

delovi za Daewoo Tiko

Број на оглас: 2110716 | Објавен на: 24.11.2020, 07:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Друг модел

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 32 kw / 44 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat delovi za daewo tiko prakam po kargo niz cela Makedonija 078 273 193

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач