Logo

Sanduci za 4 osovinci

Број на оглас: 2110734 | Објавен на: 16.06.2018, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Imame na lager 7 komada damperski i trostrani
Site se meiller kipper

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 AlTo-Ve (претпријатие)

Потврден огласувач