Logo

Procesor AMD Athlon 64 3000+ socket A754

Број на оглас: 2110967 | Објавен на: 11.06.2017, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Procesor AMD Athlon 64 3000+ socket A754 ispraven. Cenata e fiksna 500 denari

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач