Logo

Prodavam Intel Procesori Pentium 4 i Celeron 2.4GHZ

Број на оглас: 2110972 | Објавен на: 27.09.2017, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Intel Celeron D 2.4 GHZ - 500 denari
Intel Pentium 4 2.4 GHZ - 500 denari
Socket : PPGA478 ist za dvata

Cenite se fiksni i bez zameni!

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 Goran